Ana Sayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda Detaylar

Arzu ettiğiniz dijital sonuçları sunuyoruz

İnovatif düşünce ve proaktif çalışma güdüsüyle, 2019 yılında kurulan Dijital Doktoru, aktif faaliyetlerine başladığı günden bu yana yüzbinlerce organik trafiği, on binlerce lira reklam bütçesini, yüzlerce reklam kampanyasını ve onlarca mutlu çözüm ortağını portfolyosuna ekledi. Müşteri memnuniyetini önceliklendirmesi, her markaya özel, ayrı bir strateji belirlemesi ve iletişim geleneklerinin gücü ile çalışmalarını başarıyla sürdürmeye devam ediyor! 

misyon & Vizyon

markanızın dijital rehberi

Misyonumuz

Çalıştığımız her projenin, yönettiğimiz her sürecin ve elçilik yaptığımız her firmanın; sonraki çalışma süreçlerimizde gururla belirteceğimiz bir referans olması için çabalıyoruz. Sadece üzerimize düşeni değil, markanıza gerekeni uyguluyoruz.

Vizyonumuz

Dijital Doktoru markasını, çözüm ortağı olan firmaların rehberi haline getirmek en büyük gayemiz. Sadece marka sayısını artırmaktan ziyade, birlikte zirveye gittiğimiz, niteliği her geçen gün büyüyen marka havuzunu genişletmeye gayret gösteriyoruz. Niceliği değil, niteliği ön planda tutuyoruz. Birlikte daha sağlıklı dijital deneyimlere!

Minik Dostlarımızı Unutmayalım!

Her ay gelirimizin %10’unu sokaktaki minik dostlarımıza ayırıyoruz. Minik dostlarımıza yardım için bağış kabul etmiyoruz, sadece gelirimiz ile kendimiz yardımcı oluyoruz.