Ana Sayfa > gizlilik politikası

gizlilik politikası

1. Taraflar

a) dijitaldoktoru.com e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren

Vergi Numarası: 4280424355
İsim: Yılmaz Halil Gündaş
Adres: İnönü Mah. Meyveli Sok. No.:6/2 Merkez/Ardahan

adresinde bulunan Dijital Doktoru ve

b) dijitaldoktoru.com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu Dijital Doktoru’nun sahibi bulunduğu web sitesi dijitaldoktoru.com ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, dijitaldoktoru.com web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , Dijital Doktoru’nun bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından Dijital Doktoru’na karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya üye tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Dijital doktoru üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.