Ana Sayfa > Hizmetlerimiz >Dijital Reklam Yönetimi 

Dijital Reklam Yönetimi

Profesyonel Hizmet Alın!

Reklamlarınızdan maksimum verim alarak bütçenizi boşa harcamak istemiyorsanız bizimle iletişime geçin!

Bizi Arayın

Profesyonel bir reklam yönetimi, çoğu zaman ötelenen ama markanızı dijitalde yukarıya taşımak için ihtiyaç duyduğunuz en temel 2 süreçten biri olarak gösterilebilir. Sektörünüz ne olursa olsun kitlenize doğrudan hitap edebilmek, marka bilinirliği ve farkındalık yaratmak ve elinizde bulunan sermayeyi verimli kullanmak oldukça önemlidir. Peki öylece reklam çıkmak neden yeterli değil? Neden daha kapsamlı bir analize ve çıkarıma ihtiyaç duyuyorsunuz?

Her sektörün ve markanın hedef kitlesi ayrıdır. Dijitaldeki ilgi eğilimi ise sürekli olarak farklılaşmaktadır. Böylesine dinamik ve değişken bir zeminde her seferinde aynı hedef kitleye hitap etmek mantıklı mı? Kesinlikle hayır. 

İşte bu noktada, Dijital Doktoru’nun sunduğu özelleşmiş reklam yönetim hizmeti devreye giriyor. Bütçenizi en doğru şekilde kullanmak, potansiyel müşterilerinize en kısa ve kalıcı yollardan erişmek istiyorsanız bu hizmet tam size göre!

SEO Danışmanlığı

SEO(arama motoru optimizasyonu) Danışmanlığının, hizmet kapsamı olarak; İç SEO, Dış SEO ve Teknik SEO süreçlerini referans almaktadır.

Reklam Yönetimi

Reklam yönetimi, hizmet kapsamı olarak; Sosyal Medya Reklam (Instagram, Facebook, TikTok, YouTube) ve Google Reklam süreçlerini referans almaktadır.

Teknik İnceleme Formu

Web sitenizin dijital reklamlar için yeterliliğinin teknik olarak incelenmesi için formu doldurmanız yeterli. Uzmanlarımız 3 gün içerisinde size dönüş yapacaklar.

Profesyonel Hizmet Alın!

Reklamlarınızdan maksimum verim alarak bütçenizi boşa harcamak istemiyorsanız hemen formu doldurun sizi arayalım!

Online reklamlara gereğinden fazla para harcıyor olabilirsiniz!

Mevcut reklamlarınızı ve web sitenizin dijital reklamlar için yeterliliğini ücretsiz olarak analiz edelim. Bunun için sadece formu doldurmanız yeterli. Uzmanlarımız 3 gün içerisinde size dönüş yapacaklar.